Červenec 2009

Mám new blošek

31. července 2009 v 8:43 | Misk7 |  Články
Ahojte lidičky, na tomhle blogu stále budu, ale mám ještě jeden new blog se svou super kámoškou. Byla bych ráda, kdybyste se tam koukli a můžete se i přihlásit do souěže o nej herce nebo herečku. Plsík jukněte tam, ju?? Adresa je www.two-girls-girls.blog.cz

Vyhlášení 3. kola SONM

27. července 2009 v 11:32 | Misk7 |  Soutěže
Takže je tu vyhlášení SONM... Tady je anketka:

Ze soutěže vypadla Lilinka a tery beny:-(. Naopak vede Ťapka (Nika), ale to nemusí nic znamenat! Akorát mě štve, že tady nikdo nehlasuje.. Tady hlasuju jenom já.. No, takže tady je diplom za účast pro tery beny:

4. kolo bude.. Nwmkdy.. Mám teď pár new blogů.. Kdybyste se chtěli podívat tak jeden z nich je www.two-girls-girls.blog.cz. Ale zatím je tam jen info o mě. Kámoška ještě nepřidala:-). Tak papaa!!

Zase anketka...

23. července 2009 v 13:37 | Misk7 |  Ankety
Plosíím klikni

Diplomy za 3. bleskovku!

19. července 2009 v 14:12 | Misk7 |  Obrázky
A máme tady diplomy za bleskajdu:


To je vše... Nevíte někdo proš se mi vždycky tak zvětší?? Dávám to do formátu 550x700 a mě se to vždycky když to dám na blog strašně zvětší... Kdyžtak pište do komentů.. Děkuji:-).

KONEČNĚ 3. kolo SONM!!

19. července 2009 v 9:46 | MiSk7 |  Soutěže
Ahoj tak tu pro vás mám 3 kolo SONM!! Po velmi dlouhé době promiňte:D... Takže tady máme soutěžící:


1. soutěžící:
Jméno mazlíčka: Ťapka
Přezdívka páníčka: Nika
Mazlíčka má asi 3 roky


2. soutěžící
Jméno mazlíčka: Lilinka
Přezdívka páníčka: tery-beny


3. soutěžící
Jméno mazlíčka: Bobešek
Přezdívka páníčka: Klára


4. soutěžící
Jméno mazlíčka: Dejzík
Přezdívka páníčka: Hanča


5. soutěžící
Jméno mazlíčka: Ally
Přezdívka páníčka: Stmivko
Věk mazlíčka: Asi 6 měsíců


6. soutěžící
Jméno mazlíčka: Terezka
Přezdívka páníčka: Eliška
Věk mazlíčka: Skoro 2 roky
Má ji taky ty dva roky


7. soutěžící
Jméno mazlíčka: Daisynka a Beník
Přezdívka páníčka: Lejinka


Tak to je všechno:-) Držím palce!!
Anketu najdete, když kliknete na komentáře...

Bleskovka 4!

18. července 2009 v 15:47 | MiSk7 |  Bleskovky
1. Ahoj
2. Jak se máš?
3. Co je dneska za den?
4. Kolik je hodin?
5. Máš nejlepší kámošku/kámoše?
6. Jsi holka nebo kluk?
7. Kolik ti je?
8. Do jaké půjdeš třídy?
9. Do jaké školy chodíš?
10. Máš rád/a matiku?
11. A češtinu?
12. Máš rád/a školu?
13. Jsi rád/a, že jsou prázdniny?
14. Kdy budeš mít narozky?
15. Jak jsi našla/našel můj blog?
16. Líbí se ti můj blog?
17. A jaký máš ty blog?
18. Máš nějaké zvířátka?
19. Jaké?
20. Jak se jmenují?
21. Těšíš se do školy?
22. Jak dlouho znáš můj blog?
23. Líbí se ti můj design?
24. Na co se budeš dneska dívat v televizi?
25. Jaká je tvoje nej zpěvačka/zpěvák?
26. A herec/herečka?
27. Máš kluka/holku?
28. Máš rád/a čokoládu?
29. V kolik hodin si dnes vstával/a?
30. Co chceš na diplom?
31. Chceš dát vědět na blog, až budou diplomy?
32. Diplom dostanou první 3, možná 4..
33. tak ahojik!!

No, anketa...

18. července 2009 v 9:31 | MiSk7 |  Ankety

Deníček 3. část

18. července 2009 v 9:26 | MiSk7 |  Články
Ahojte... Jelikož je teprve 9:18 ráno, napíšu zase něco ze včerejška, ju? Takže: Ráno, když jsem vstala (asi v osm hodin) jsem se nasnídala (kuličky nesquik), pak jsem se koukla na net a nakonec jsem jela na zahradu do mnichova zachraňovt mamku padající z třešně:D. Tak jsme tam byli asi do dvanácti a když jsme přijeli, naobědvala jsem se (játrová omáčka - fůůůůůůůůůůůůůůůůůj :-!:-!), jela jsem s našima do obchodu a pak jsem šla na autobusovou zastávku čekat kámošku, která přijížděla (v 13:50). Tak jsme spolu blbly, byli jsme venku, v cukrárně, u nás, vymýšleli jsme různý videa a natáčeli na mobil... Až odjela (v 18:22), šla jsem na večeři (hranolky a ryba...), pak jsem šla hrát na compík, čučela jsem se na bendu a šla jsem chrápat.. ok, teď dnešek:
Když jsem vstala (asi v 8:20 - wow), nasnídala jsem se:D (rohlík s nutelou), pak přišla babička, já jsem si četla časák a teď tady píšu toto..:-).. Tak to už je konec, no:-). Takže papíííík!!

Deníček 2. část

16. července 2009 v 18:22 | MiSk7 |  Články
Ahoj.. No, včera u jsem psala deníček, takže dneska napíšu jen to, co se stalo dneska:-). Takže. Když jsem vstala (někdy po sedmé), nasnídala jsem se (sýrový kroasant) a k tomu jsem si udělala koktejl (banánovej:-)). Potom jsme jeli na koupaliště do Albrechtic a asi ve dvě hodiny jsme přijeli domů. Zapla jsem si notebook, psala jsem si s kámoškama a hádala se s jednou holkou. Potom jsem si pustila jeden film (jmenuje se Matilda) a čučela jsem se... Mezi tím jsem se ještě koukla nan recept, jak se dělaj lívance a při hrozném zjištění, že je to stejný jako palačinky jsem se s potěšením dodívala na druhou půlku filmu, u něhož jsem měla pro změnu volský oko (blééé). Teď ty sedím na starý šedý kolečkový židly se žlutám potahem a píšu na svém černém notebooku emachines tento deníček :-). Vím, že je toho málo, ale nebojte, posléze budu přidávat třeba ještě nějaký obrázky nebo vtipy, ju? Tak se mějte, papaaa!!

Deníček 1. část

15. července 2009 v 14:30 | MiSk7 |  Články
Ahojky. Tak už je rozhodnuto - bude tady deníček. Jo aa - sorry za překlepy :-). Takže, jelikož jsem dneska skoro nic nedělala, začneme od včerejška. Takže: Včera, když jsem vstala asi někdy v osm hodin, jsem si dala ke snídani kuličky nesquik Potom jsme šli s mamkou a s králíkem k veterinářce na injekci... Pak jsem zapla compík. No vlastně už byl zaplej, jelikož můj brácha má v těle závislost na počítači, no... Pařila jsem a pařila, no a pak přišla ta nejdepresivnější část - oběd:D. Měli jsme nějakou srajdu od minulého týdne:D. Už vím - přírodní řízek, mňááám:D. Odpoledne jsem s bulením překecávala mamku, abychom šli na bowling :-). Ovšem mamka s taťkou šli jako vždy chrápat, což je u nich odpoledne samozřejmost, teda ne jen odpoledne :-). No... Asi po hoďce jsem je vzbudila,jestli teda jdeme, no a mamka mě poslala víte kam :-). Potom sama vstala a řekla, že teda jdem na ten bowling. Všichni začali téměř brečet, že se jim vůůbec ale vůůbec nechce:D. Ale co... Sice se brácha asi v šestině cesty rozhodl, že půjde spátky, ale stejně šel s náma :-). No tak jsme si zahráli, já jsem vlastně vyhrála, protože se brácha nepočítá:D. Při příchodu domů jsem si všimla na taťkovým mobilu dvou nepřijatých hovorů - strejda volal, že si máme přijít pro naše nový auto. Tátův bratr totiž prodával to svoje.. Tak jsem šla s taťkou pro něj a při příchodu domů už byla večeře - přírodní řízek samozřejmě . Pak jsem se musela dívat s mamkou na Karla Gotta a jeho super sedmdesátiny:D... Po desáté jsem to vzdala a šla jsem chrápat, ovšem asi po dvou vteřinách jsem při zpáteční cestě zpátky prohlásila, že se bojím otevřené skříně :D:D:D. Tak jsem se dokoukala do konce a šla jsem spát, no..:D.

OK, teď dnešek... Vstala jsem asi o půl osmý a šli jsme se na zahradu opalovat. Asi po tříhodinovým pobytu na zahradě jsem skoro bulela, že chci domů, páč bylo takový vedro, že jsem málem po cestě domů zdechla... Pak byl oběd - v mým případě pouze mlíková polívka... Až jsem se najedla, četla jsem si a teď píšu tento deníček. Ovšem na mě vedle čeká zaplej compík, takže ho jdu využít, tak papíííííík!!

Anketka....

6. července 2009 v 9:41 | MiSk |  Ankety

Jsem zpátky!!

6. července 2009 v 9:33 | MiSk7 |  Články
Ahojte tak jsem zpět na svém blogu!! Akorát vůbec nwm co mám přidávat.. Udělám anketu ju? Tak papík!!

P.S. Chtěla jsem dát new design, ale píše mi to: Chyba databáze, obrázek se nepovedlo uložit... :-(