Únor 2009

A máme tu hned další soutěž!

28. února 2009 v 10:08 | MiSk |  Obrázky
Máme tu soutěž o... Prostě vám sem dám obrázky celebrit, a vy jich musíte poznat co nejvíc! Nemusíte znát všechny, ale čím víc, tím líp! Ale NEPIŠTE to do komentářu! Ostatní by se potom opičili, takže mi to pište buď na e-mail - mozkota@seznam.cz nebo na ICQ - 380-713-371. Pokud ani jedno s toho nemáte... Tak nwm... Napsala bych vám mobil nebo skype, ale... To by to pak každej věděl a vopruzoval... No, nic méně, já myslím, že každý máte aspoň e-mail. Takže: Napište 1. a jméno celebrity a 2. a další tak jak to tam bylo v pořadí, ju? A vždycky pište ten vlevo, pod ním vpravo, zas vlevo a tak. Takže tady jsou obrázky:

Bude další soutěž!

20. února 2009 v 20:46 | MiSk7 |  Ankety
Ajojky, mám pro vás připravenou hned další soutěž! Až skončí SONB, mám pro vás soutěž o nejroztomilejšího mazlíčka (SONM). Tak se těšte a hlavně se přihlašte:)! PS: Diplomky nedostanede vy, ale váš mazlíček:D. Podrobnosti po skončení SONB.

Jason Voorhees!

13. února 2009 v 21:10 | MiSk7 |  Obrázky
Ty vole! Dneska je pátek 13. a můj brácha Martin se domluvil s bráchou Davidem, že mě má David vzít večer ven, jako že se půjdem ,,sáňkovat". Martin mě pořád strašil a vsadili jsme se, že na kopci Jasona nepotkáme. (Jason je ten, co chodí na pátek 13.) Bylo asi šest večer, když jsme vyrazili. Jezdili jsme na skatu a najednou se předemnou zjevil Jason!!! Měla jsem bobky, popadla jsem Davida a zdrhali jsme. Říkali jsme si, že to máme v kapse, on šel totiž strašně pomalu. Zalezli jsme do baráku a já jsem se ještě se slzami v očích dívala, jak na nástěnce visí papír, že nám zemřel soused. Jenže... Šli jsme přivolat výtah, jelikož bydlíme v 7. patře. Otočili jsme se na dveře a stál tam on! Marně se snažil ty dveře otevřít, ale nakonec šel sklepem. Čuměla jsem s otevřenou pusou... Honil nás, ale my jsme mu naštěstí stihli ujet! Mno a když už otevřel dveře od našeho bytu, poznala jsem, že se mé myšlenky potvrdili. Opravdu to byl převlečený Martin! Měla jsem chuť vzít mu tu jeho umělou mačetku počmáranou od krve a ufiknout mu s ní tu jeho prázdnou palici! Mno... Chtěla jsem přidat i fotky, ale.. Jaxik to nešlo, pak to ještě zkusím. Tak se mějte, krásné sny!:)

Podívejte se na to:(...

11. února 2009 v 16:41 | MiSk7 |  Obrázky
Je to vážně hrozný, jak se lidi odvděčují zvířatům za to, že bychom bez nich nemohli existovat. Určitě se na to podívejte, já jsem to ani neshlédla dokonce, protože už teď mám slzy v očích. Dneska, jak jsem šla do školy, tak jsem viděla mrtvého pejska, byl celý od krve. Dokonce jsem ho znala... Je to fakt hrozný...Ze školy už jsem radši šla jinama... - klik:(:(

High school musical

7. února 2009 v 11:17 | MiSk7 |  Ankety